Лейди Гага ще се появи в предстоящия втори сезон на Wednesday 14 ноември, 2024

Лейди Гага не е чужда за призрачната страна и сега ще се появи в предстоящия и дългоочакван втори сезон на Wednesday. Variety потвърди, че Гага ще се появи в сериала на Netflix, който в момента се снима в Ирландия, а източници казват на изданието, че нейната роля в момента е неизвестна, но „ще бъде епизодична. Източници също казват, че продуцентският екип на шоуто е имал по-голяма роля за суперзвездата, но „това в крайна сметка не се получи“.

Lady G все още не е коментирала публично ролята си. Въпреки това, тя не е непозната за шоуто, тъй като нейният хит "Bloody Mary" стана вайръл след дебюта на първия сезон, тъй като мнозина използваха песента, за да пресъздадат танца на Джена Ортега. На въпроса за възможността Гага да се включи във втория сезон, Ортега каза: „Сигурна съм, че Netflix ще хареса това.“

@ladygaga THIS IS WHAT I’LL BE DOING WHEN THE WORLD IS ENDING @Bruno Mars ♬ original sound - ladygaga

Съвсем наскоро Лейди Гага сподели чисто новия си сингъл „Disease“ и се появи в Joker: Folie à Deux заедно с Хоакин Финикс. Други актьорски заслуги на Гага включват A Star Is Born, с участието на Брадли Купър, House of Gucci с Адам Драйвър и American Horror Story.

Радио Витоша - Следвай музиката! 

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

RAYE загатва нова музикална посока с втори сингъл от предстоящия ѝ албум преди 26 часа

Хари Стайлс се присъедини към Мадона в похвалите за албума LUX на Росалия преди 32 часа

Слух раздели P!NK от съпруга ѝ Кери Харт след 20 години брак преди 32 часа

Дали The Weeknd загатва за пета колаборация с Ариана Гранде? преди 2 дни

Хари Стайлс се забавлява с дългогодишните слухове за присаждане на коса преди 2 дни

Зов за помощ: Да дадем шанс на Никола да се справи с левкемията преди 3 дни

Близнаците на Дженифър Лопес, Макс и Еме, вече пораснаха и празнуват важен рожден ден преди 3 дни

Джен Зи и виното – традиция и тренд преди 3 дни

Алиша Кийс, Тициано Феро, Ерос Рамацоти и Андреа Бочели ще са специални гости в Сан Ремо преди 4 дни

„Битка след битка“ е големият победител на наградите БАФТА преди 5 дни

„APT.“ на Розè и Бруно Марс е най-продаваният сингъл в света за 2025 г. преди 6 дни

Във „ВитошАрт“ говорим за... Ева Енслър преди 7 дни