Лейди Гага разкри въпроса, който веднага задала на годеника си на първата среща 09 март, 2025

Лейди Гага не губи време да задава важните въпроси на първата си среща с годеника си Майкъл Полански. В интервю за Good Morning America, Гага разкри, че когато тя и Полански били на първата си среща след три седмици говорене по телефона всеки ден, тя веднага го попитала дали има деца и дали иска да се ожени, защото „исках брак и деца повече от всичко“.

„Майкъл дойде във Вегас, когато правех шоуто си, за да се срещнем и преди дори да седнем, казах: „Искаш ли брак и деца?“ И той казва: „Да“. И аз казах: "Добре, страхотно, искаш ли малко шампанско?" И той каза: „Разбира се“, спомня си тя и добавя: „Мисля, че исках той да знае, че съм семеен тип.“

В скорошно интервю за Access Hollywood Гага дори разкри колко много иска да стане родител, добавяйки, че се надява това да се случи някъде през следващото десетилетие, съобщава People.

„Наистина искам да бъда майка“, каза тя. „Най-великото видение, което имам, е това.“

Изпълнителката е напълно поразена от годеника си, признавайки, че е знаела, че Полански е „единственият“, защото „той просто ме обича“.

Поласнки дори асистира на Гага в новия й албум MAYHEM, който излезе на 7 март, като съавтор на песен.

Радио Витоша - Следвай музиката! 

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Ариана Гранде поставя началото с „hate that i made you love me“ преди 20 часа

Никълъс Кейдж официално има ново име преди 23 часа

Благотворителен „Мач на Надеждата“ в подкрепа на онкоболни пациенти в страната преди 24 часа

Италианският "Ролинг стоун": Сега и България си има поп звезда преди 42 часа

Тино обявява идването на своя втори албум с песента “Била си ти” преди 43 часа

Дуа Липа издаде “Dua Lipa (Live From Mexico)” преди 2 дни

DARA влезе в класацията на Billboard преди 2 дни

Фърги се събра отново с Black Eyed Peas на наградите AMA 2026 преди 2 дни

Майли Сайръс отпразнува включването си в "Алеята на славата" с емоционална реч преди 3 дни

Привилегията да казваме на глас това, което мислим преди 3 дни

Филмът „Фиорд“ на Кристиан Мунджиу спечели голямата награда в Кан преди 4 дни

„Междузвездни войни: Мандалореца и Грогу“ с най-слабия старт за филм от поредицата преди 4 дни