Майли Сайръс отпразнува включването си в "Алеята на славата" с емоционална реч 27 май, 2026

Майли Сайръс официално е част от Алеята на славата. 33-годишната звезда от „Хана Монтана“ затвърди статута си на икона на поп културата, като беше удостоена със звезда на Алеята на славата в Холивуд. Заобиколена от своите близки – включително годеника си Макс Морандо, майка си Тиш Сайръс и сестра си Бранди Сайръс – Майли произнесе емоционална реч, в която отпразнува „забавната и страхотна“ чест и дори цитира стиха „you'll live forever“ от собствената си песен „Walk of Fame“, пише People.

„Това, което ми се струва толкова специално в тази звезда, е, че е натрупване на преданост. Звездата не е нещо, което печелиш като сезонна награда. Не е нещо, което можеш да преследваш или събираш. Не е нещо, за което правиш следващия албум.“

Певицата също се просълзи, докато изразяваше благодарност за подкрепата, която е била до нея през възходите и паденията в живота.

„На моето семейство, моето бъдещо семейство, родители, майка ми, моите братя и сестри, моите приятели, моите сътрудници, благодаря ви, че обичахте и подкрепяхте не само изборите, които правя, но и моите страхове, и след това се изправихте срещу тях заедно с мен“, каза тя, добавяйки: „Днес е нещо, което никога няма да забравя и винаги ще ценя. Обичам ви всички много, благодаря ви.“

Удостояването на Сайръс в Алеята на славата идва два месеца след като тя отпразнува голяма годишнина в кариерата си, отбелязвайки 20 години от премиерата на „Хана Монтана“. Като любовно писмо до феновете, които са били до нея през двете десетилетия след това, тя се отправи на пътешествие по алеята на спомените в специалното издание за 20-годишнината на „Хана Монтана“ по Disney+, изпълнявайки стари и нови хитове и споделяйки подробности зад кулисите от снимачната площадка на любимия сериал.

Радио Витоша - Следвай музиката!

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Тейлър Суифт ще бъде въведена в Залата на славата на авторите на песни в Нашвил преди 5 часа

RAYE предизвиква слухове за романс с актьор, носител на Оскар преди 10 часа

Мадона и Кайли Миноуг атакуваха топ 10 във Великобритания преди 27 часа

Шакира, J Balvin и други призовават за подкрепа след земетресението в Колумбия преди 29 часа

София от KATSEYE си взема почивка, за да се грижи за психичното си здраве преди 33 часа

Никол Кидман загатва „Малко магия“ в снимки от площадката на „Приложна магия 2“ преди 34 часа

The Weeknd вече не иска да се пенсионира преди 2 дни

Зендая и Том Холанд с тайно сватбено тържество преди 2 дни

Новият албум на Ариана Гранде "Petal" e на първо място в САЩ преди 2 дни

Връзката на Грейси Ейбрамс с Пол Мескал е оказала положително влияние върху музиката преди 5 дни

"Loser" на Tame Impala с ръст в стрийминг платформите преди 5 дни

Новият сингъл на Ели Голдинг с българска следа преди 6 дни