Бенсън Буун се извини публично на феновете след "неприличен" момент 04 Февруари, 2025

Бенсън Буун се извини публично на феновете след "неприличен" момент на 67-те годишни награди Грами. Хитмейкърът на "Slow It Down" излезе на сцената в пастелно син гащеризон, качи се на пианото и направи характерното си задно салто, преди да си оправи гащеризона по относително неприличен начин, хващайки се за чатала. Той каза едва доловимо „съжалявам“ на феновете.

„Съжалявам, че оправих гащеризона си по този начин на сцената. Това нещо беше изключително ограничаващо в определени зони“, отбеляза певецът.

Потребителите на социалните медии побързаха да коментират момента, заявявайки, че "ще го запомнят", като изразиха колко са шокирани.

Буун изпя хита от 2024 г. „Beautiful Things“, преди да накара Хайди Клум и Ники Глейзър да съблекат костюма му. Той бе номиниран за най-добър нов изпълнител и вдъхна живот на залата с незабравимото си представяне.

Преди шоуто той каза пред ExtraTv, че е много развълнуван светът да види тоалета му.

„Трудно е да се обясни...ще видите, когато отида там. Няма да е това, което си мислите, че ще бъде, но тогава ще има смисъл тази вечер“, увери той... и не разочарова!

Радио Витоша - Следвай музиката! 

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Брад Пит пристига на гръцкия остров Хидра за снимките на новия си филм преди 0 часа

Риана празнува 10-ата годишнина на албума си „ANTI“ преди 1 час

Rosé призна, че не е готова за солово световно турне преди 19 часа

Доув Камерън споделя нови подробности за предложението за брак от Дамяно Давид преди 25 часа

Джъстин Бийбър се завръща на наградите "Грами" преди 25 часа

Кейти Пери призовава феновете да „превърнат гнева си в действиe“ спрямо ICE преди 44 часа

„Битка след битка“ и „Грешници“ оглавяват номинациите за BAFTA преди 44 часа

Джейсън Деруло се сбогува с една ера в „The Last Dance (Part 1)“ преди 2 дни

Михаела Маринова представи „Under Pressure“ преди 2 дни

Veniamin обявява дебютен албум преди 3 дни

Как зимата влияе на физическото и психическото ни здраве? преди 3 дни

„90 минути до присъда“ свали „Аватар: Огън и пепел“ от върха в боксофиса преди 3 дни