Бритни Спиърс пак изплиска легена 22 октомври, 2024

Бритни Спиърс публикува видео в Инстаграм, на което позира в булчинска рокля. В публикацията тя заяви, че се е „оженила за себе си“.

„Денят, в който се ожених... Това може да изглежда неловко или глупаво, но мисля, че е най-брилянтното нещо, което съм правила“, написа тя.

 
Така певицата вероятно е решила да отговори на слуховете за евентуална сватба с 38-годишния ѝ приятел Пол Ричард Солиз. Те започнаха да се срещат веднага, след като тя се разведе със Сам Асгари. Солиз има няколко криминални регистрации. Близки до певицата са притеснени от тази връзка.

Почиателите й са загрижени не само за нейните връзки, но и за поведението й. Тя често публикува странни снимки в Инстаграм, включително полуголи, и хората се страхуват, че не приема хапчетата, от които се нуждае.

Бритни Спиърс беше омъжена три пъти.

Радио Витоша - Следвай музиката!

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

ABC връща в ефир "Jimmy Kimmel Live!“ преди 11 часа

Честваме 117-ата годишнина от обявяването на Независимостта на България преди 37 часа

„A Big Bold Beautiful Journey“ с Колин Фарел и Марго Роби се проваля в боксофиса преди 2 дни

Вижте кое е истинското име на Рийз Уидърспун преди 3 дни

Мадона ще издаде нов албум догодина преди 3 дни

Тейлър Суифт се завръща в кината преди 3 дни

Тим Бъртън и Моника Белучи обявиха, че се разделят преди 4 дни

DARA пусна втория си албум ADHDARA преди 4 дни

Режисьорът Шон Леви публикува снимка на Раян Гослинг за първи поглед към „Star Wars: Starfighter“ преди 4 дни

Джулия Робъртс потвърди, че се работи по продължение на „Сватбата на най-добрия ми приятел“ преди 4 дни

NASIMO представя „OVER THE WALL“: Осма самостоятелна изложба върху бетонни пана в подлеза на НДК преди 6 дни

ОББ Мобайл посрещна своя едномилионен клиент - Платена публикация преди 6 дни