Бен Афлек и Мат Деймън работят заедно по нов филм 09 юли, 2024

Един от любимите дуети на Холивуд отново се събира в екип. Бен Афлек и Мат Деймън работят заедно по нов филм на Netflix, става ясно от публикация на стриймъра в социалните мрежи.

Според информацията новият филм на дуото "RIP" е трилър, в който дългогодишните приятели ще участват и ще продуцират, съобщава The Hollywood Reporter. Тяхната компания Artists Equity стои зад проекта, който ще бъде режисиран от Джо Карнахан. Афлек и Деймън спечелиха "Оскар" за най-добър сценарий за "Добрият Уил Хънтинг" през 1997 г. И двамата са участвали в този филм.

Приятелите от детинство са дългогодишни сътрудници, като са участвали заедно и във филмите "Догма" и "Последният дуел", както и във филма " Air", който Афлек режисира. Наскоро те се снимаха заедно в реклама, излъчена по време на тазгодишния Super Bowl.

 

Подробности за сюжета на "RIP" все още не са публично оповестени. 

Радио Витоша - Следвай музиката!

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Албумът на Оливия Родриго счупи рекорди за стрийминг преди 8 часа

Oливия Родриго представя трети албум you seem pretty sad for a girl so in love преди 2 дни

Ариана Гранде критикува Белия дом за нейна песен във видеоклип в подкрепа на ICE преди 2 дни

Шакира, Джей Балвин и други откриха Световното първенство по футбол в Мексико преди 2 дни

Оливия Родриго снимала обложката на новия си албум над два часа преди 3 дни

Сидни Суини опровергава слухове за драма с актьорския състав на „Еуфория“ преди 3 дни

Megan Thee Stallion и Андреа Бочели се обединиха за химн на Световното първенство преди 3 дни

Мадона представи звездния късометражен филм „Confessions II – The Film“ преди 4 дни

Шакира е обмисляла оттегляне от музиката преди няколко години преди 4 дни

Ариана Гранде с нов исторически дебют на върха на Billboard Hot 100 преди 5 дни

Марая Кери и Андерсън Паак подхранват слуховете за връзка преди 5 дни

P!NK си партнира с Megan Thee Stallion за пародия на "Lady Marmalade" преди 5 дни