Madonna записва нова музика 22 декември, 2021

Madonna, която се зарече пред феновете си, че през 2022-а ще пусне нова музика.

Това сподели самата 63-годишна изпълнителка на своите 17 милиона последователи в социалните мрежи, като ги уведоми, че е в студиото заедно със Swae Lee и Lauren D'Elia и към момента записват „изненади за новата година“.

„Толкова страхотно да се върна отново в студиото за да правя музика.“, написа тя в публикацията си в Instagram.

Според източник на изданието The Sun, едно от нещата, върху които работи Madonna е презаписване на парчето й "Frozen" заедно със Swae Lee, след като песента възроди популярността си заради нов ремикс в социалната мрежа за създаване на оригинални и забавни клипове - TikTok.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Джъстин Бийбър издаде изненадващ концертен албум преди 9 часа

И Madonna направи песен за Световното с Feid преди 33 часа

Сомбр се бори с несигурността си в новия си сингъл „My Body Isn't Ready“ преди 38 часа

Кейти Пери разгръща яростта в новия си огнен сингъл преди 38 часа

Сам Смит официално обяви дългоочаквания си пети студиен албум Hazel Eyes преди 2 дни

През април радио Витоша достига до най-много уникални слушатели в София и е лидер по аудиторен дял в столицата преди 3 дни

Мадона разкри причината, поради която биографичният ѝ филм е бил спрян преди 3 дни

Тимоти Шаламе и Селена Гомес ще участват в анимационния филм „Not Alone“ преди 4 дни

AURA: Temple of Eos: Три вечери, три сцени, десетки международни и български артисти и безкрайни електронни бийтове преди 5 дни

Рита Ора е развълнувана от новата си музика и се учи да сваля напрежението преди 5 дни

Дуа Липа и Калъм Търнър споделиха зашеметяващи сватбени снимки от Сицилия преди 5 дни

Ариана Гранде разкри пълния списък с песни в „Petal“ преди 5 дни