Камила Кабейо се е разделила с ливанския милиардер Хенри Джуниър Чалуб. След около 18 месеца заедно, се твърди, че двамата са се отдалечили, тъй като бившата звезда на Fifth Harmony насочва вниманието си към новата музика, съобщи The Sun.
Двамата са свързани за първи път през ноември 2024 г., след като се срещат на афтърпарти след модно ревю в Саудитска Арабия. След това документират бурен романс в някои от най-бляскавите дестинации в света. Париж, Рим, Сейнт Бартс, Монако и Ибиса са публикувани в социалните им медии.
Последната снимка на Чалуб, която Кабейо сподели, е направена на честването на 29-ия ѝ рожден ден през март, малко преди да бъдат видени заедно на музикалния фестивал Coachella през април.
Преди появата им за рождения ден те не са били забелязвани заедно повече от четири месеца.
Чалуб произхожда от една от най-известните династии в Близкия изток. Базираната в Дубай Chalhoub Group на семейството му разпространява марки, включително Versace, Jimmy Choo и няколко марки, собственост на Louis Vuitton, в целия регион. Към 2019 г. семейното състояние се оценява на 1,7 милиарда долара.


