Лана Дел Рей имаше бляскава среща в Холивуд със съпруга си Джереми Дюфрен. Певицата направи рядка поява със съпруга си, на партито на „Златен глобус“, а двойката дори позира за снимки заедно на събитието, пише Page Six. Дел Рей зашемети с червена сатенена рокля с деколте, докато Дюфрен запази стила си в семпъл черен костюм.
Двойката сякаш е имала бурна романтика, като за първи път са се появили слухове за връзка през август 2024 г., преди да се оженят месец по-късно на сватба в Луизиана на 26 септември. Откакто се ожениха, те пазят връзката си в тайна, като Дел Рей споделя моменти от съвместния им живот, но прави редки коментари за „най-влиятелния човек в живота ѝ“.
„Когато се срещнахме, осъзнах почти веднага, че го обичам, но че може да стане трудно заради това, което аз давам на масата“, каза тя. „Джереми каза: „Работя с алигатори - имам твърда кожа.“ И той е човек на думата. Всички неща, които ме разстройваха - а имаше толкова много! - той просто слушаше и казваше: „Бъди себе си - и аз просто ще те обичам повече.“


