Дженифър Анистън откровена за семейството и децата 10 октомври, 2025

В ново интервю за Harper's Bazaar UK Дженифър Анистън нападна критиците, които твърдят, че е „егоистична“, защото няма деца. Тя също така говори за дългогодишните си борби с фертилитета, които крие от общественото внимание, защото „това не е ничия работа“.

„Те не знаеха моята история или през какво съм преминавала през последните 20 години, опитвайки се да създам семейство, защото не излизам и не им разказвам за медицинските си проблеми“, каза тя.

Постоянните критики и лични нападки обаче оказаха влияние върху 56-годишната актриса от „Приятели“, която написа статия за Huffington Post през 2016 г., в която остро критикува начина, по който медиите се отнасят към жените.

„Но идва момент, в който не можеш да не го чуеш – разказът за това как няма да имам бебе, няма да имам семейство, защото съм егоистка, работохоличка“, каза тя. „Това наистина ме засяга – аз съм човешко същество. Всички сме човешки същества.“

Анистън е била открита за „предизвикателния“ си път към забременяване в миналото, признавайки през 2022 г., че медийното внимание е било „наистина трудно“, докато е опитвала всичко, което е могла - от ин витро оплождане до специални чайове. Тя също така остро осъди „лъжите“, че браковете ѝ са приключили, защото не е искала да има дете. Анистън е била омъжена за Брад Пит от 2000 до 2005 г. и за Джъстин Теру от 2015 до 2017 г.

Радио Витоша - Следвай музиката!

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Връзката на Грейси Ейбрамс с Пол Мескал е оказала положително влияние върху музиката преди 38 часа

"Loser" на Tame Impala с ръст в стрийминг платформите преди 39 часа

Новият сингъл на Ели Голдинг с българска следа преди 2 дни

A$AP Rocky разкри, че Риана работи върху нова музика преди 2 дни

Шон Мендес официално има нова любов преди 2 дни

BTS стартират втория си северноамерикански етап от турa с разпродадени концерти преди 3 дни

Дженифър Лопес пресъздаде емблематичен музикален видеоклип на Мадона във Венеция преди 3 дни

Ариана Гранде обяви защо се оттегля от публичния живот преди 4 дни

Ellie Goulding издаде емоционален сингъл за новото начало преди 5 дни

Сам Фендър и Оливия Дийн чупят 73-годишен рекорд в британската класация преди 7 дни

Tame Impala и Jennie с първо изпълнение на живо на "Dracula" преди 7 дни

“И СЛЪНЦЕТО ИЗГРЯ…”! Миро в “Тройка по никое време“!💛 преди 8 дни