Майли Сайръс подготвя "нещо красиво" за своите фенове, докато тийзва предстоящия си албум 25 март, 2025

Майли Сайръс подготвя "нещо красиво" за своите фенове, докато тийзва предстоящия си албум. Певицата сподели първия поглед към своя "дългоочакван" девети студиен албум, Something Beautiful, със зашеметяваща публикация в Instagram, споделяща обложката на албума. Проектът, който излиза през май и служи като продължение на Endless Summer Vacation от 2023 г., който включва спечелилия Грами хит „Flowers“, ще включва 13 оригинални песни.

Произведението, заснето от модния фотограф Глен Лучфорд, улавя Сайръс, облечена по ретро мода на Thierry Mugler от 1997 г., за която публикацията на Сайръс казва, че е „поразително намигване към смелата естетика и визуално разказване на историята на албума“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)

Въпреки че не се знае много за предстоящия й запис, тя каза по-рано пред Harper's Bazaar през ноември 2024 г., че новият й албум, описан от филмовия режисьор Панос Косматос като „по-експериментален от всичко, което някога е правила“, е вдъхновен от The Wall на Pink Floyd, „но с по-добър гардероб и по-бляскав и изпълнен с поп“.

Съобщението за албума Something Beautiful идва дни след като Сайръс изглежда за първи път подразни новата ера с поредица от загадъчни плакати и билбордове, изскачащи по целия свят и заглавките на нейните акаунти в социалните медии, променящи се, за да попаднат в заглавието на албума, според Variety. 

Нещо красиво излиза на 30 май.

Радио Витоша - Следвай музиката!

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Лана Дел Рей с рядка среща със съпруга си Джереми Дюфрен преди 2 часа

Как Блейк Шелтън реагира на слуховете, че се развежда със съпругата си Гуен Стефани преди 2 часа

„Много развълнувана“ Ариана Гранде загатва за мистериозен проект преди 3 часа

Джулия Робъртс e впечатлена от сценария за „Бандата на Оушън 4“ преди 21 часа

Селена Гомес и Майли Сайръс се събраха отново на наградите „Златен глобус“ преди 26 часа

Носители на наградите „Златен глобус“ за 2026 г. преди 26 часа

Бритни Спиърс споделя как „неудобните“ танцови видеа ѝ помагат да се „излекува“ преди 44 часа

Разкрити са подробности за годежните пръстени на Доув Камерън и Дамяно Давид преди 45 часа

Във „ВитошАрт“ януари е вдъхновение преди 46 часа

Бруно Марс се завръща със сингъла „I Just Might“ преди 3 дни

„Битка след битка“ води в надпреварата за „Златен глобус“ преди 4 дни

Бруно Марс се готви да тръгне на турне преди първия си солов албум от 10 години насам преди 4 дни