Лейди Гага разкри как се е справила със слуховете, че е била мъж 20 септември, 2024

Лейди Гага наскоро разкри защо смята, че е безсмислено да се обръща внимание на слуховете, че е била мъж, които съвпаднаха с нейния възход към славата през 2010 г. Хитмейкърът седна с Бил Гейтс като част от новото му шоу по Netflix "What's Next? Бъдещето с Бил Гейтс”, разкривайки защо тя никога не е чувствала нужда да говори публично за лъжата.

„Когато бях в началото на двайсетте, имаше слух, че съм мъж, и почти всяко интервю, на което присъствах, казваха, „знаеш ли, има слух, че си мъж“. Причината, поради която не отговорих на въпроса, беше, че не се чувствах жертва на тази лъжа, но си помислих, какво да кажем за дете, което е обвинено в това, което би си помислило, че публична личност като мен ще се срамува. ."

Певицата обясни, че предположенията са започнали преди повече от десетилетие, след като "пипната" снимка на лицето й се разпространи в интернет. Гага каза на милиардера, че вместо да се опита да заглуши слуха, тя обърнала разказа.

„Опитах да използваме дезинформацията, за да създадем друга разрушителна точка."

Позовавайки се на слуха, че има мъжки придатък, Гага тогава заявила:

„Може би имам. Ще бъде ли толкова ужасно?“

Гага потвърди годежа си с Майкъл Полански и е била виждана да носи годежния си пръстен с гигантски диаманти многократно. 

Радио Витоша - Следвай музиката!

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

ВитошАрт празнува Никулден преди 28 часа

Майли Сайръс се сгоди за приятеля си музикант Макс Морандо преди 3 дни

Адам Сандлър е станал актьор, защото искал да бъде известен преди 4 дни

Чарли Кърк оглавява списъка на Уикипедия с най-четените статии през 2025 г. преди 4 дни

Мили Боби Браун има ново име – отново! преди 4 дни

Проучване: Даването на смартфон на деца под 12 години увеличава риска от депресия преди 4 дни

Хуманоиден робот постави световен рекорд за най-дълго ходене преди 5 дни

Анимационното продължение на Disney „Зоотрополис 2“ оглави боксофиса на Северна Америка преди 6 дни

ВитошАрт представя… Kино предложенията на Гери за декември преди 8 дни

Калъм Търнър е новият фаворит за ролята на Джеймс Бонд преди 9 дни

„Добрите родители“ - изненадващият режисьорски дебют на Къци Вапцаров преди 9 дни

Виенският Grandball Orkestra ще гостува с Коледна гала в навечерието празниците преди 10 дни