Трети сингъл и видео от Сабрина Карпентър. Включва още една звезда 23 август, 2024

Не се забърквайте със Сабрина Карпентър! Тя сподели драматичен тийзър в своя Instagram за предстоящото музикално видео към следващия й сингъл „Taste“ и включва друго познато лице. Джена Ортега има главна роля във видеото.

Виждаме набор от опасни оръжия, поставени върху легло - рязък контраст между инструменти за убиване и нежно розово покривало, допълнено с бебешко розово плюшено мече.

След като грабва нож, Карпентър пристига в едно имение и тича нагоре по стълбите, преди в крайна сметка да се изправи срещу Ортега и един мъж. Клипът завършва с това, че изпълнителката на "Feather" оправя червилото си, докато се взира в отражението си в голям нож.

„Taste“, написан съвместно от Карпентър, Джулия Майкълс и Ейми Алън, е третият сингъл от предстоящия й шести студиен албум Short n' Sweet.

Радио Витоша - Следвай музиката!

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Калъм Търнър е новият фаворит за ролята на Джеймс Бонд преди 11 часа

„Добрите родители“ - изненадващият режисьорски дебют на Къци Вапцаров преди 12 часа

Виенският Grandball Orkestra ще гостува с Коледна гала в навечерието празниците преди 32 часа

Мили Боби Браун и Джейк Бонджови имали специален гост на сватбата си преди 36 часа

Есенно-зимна мода: Основни артикули, които никога не излизат от мода - Партньорска публикация преди 2 дни

Скарлет Йохансон ще участва в новия филм „Екзорсистът“ преди 2 дни

Майли Сайръс посреща новата година с трогателно послание за рождения си ден преди 3 дни

Tate McRae се завръща с Deluxe версия на албума си SO CLOSE TO WHAT преди 4 дни

Еди Мърфи ще получи награда за цялостен принос на Американския филмов институт преди 4 дни

„Wicked: For Good“ разбива боксофиса с рекорден дебют преди 4 дни

Тази събота във „ВитошАрт“… Ах, този джаз! преди 6 дни

Южноафриканският глас на Виена пристига в България със Strauss Capelle Vienna преди 6 дни