Tones And I представи втория си албум 07 август, 2024

Tones And I представи втория си албум – „Beautifully Ordinary“. Той е продуциран съвместно от Tones And I, в който тя е единствен автор на почти всяка песен, улавя нейната артистична еволюция и лично израстване, съчетавайки специфичния ѝ вокален стил с уязвимо разказване на истории. 

Коментирайки „Beautifully Ordinary“, Tones And I споделя:

„Всяка песен разказва различна история, предназначена за нейния си момент. Някои песни са вдъхновени от едно и също житейско преживяване, но от различни гледни точки. Най-ярките песни често имат най-тъжните истории, носталгията е повтаряща се тема, която може би подсъзнателно отразява как миналото оформя това, което съм днес. "

Албумът започва с "To Be Loved". Тази песен демонстрира нейната уязвимост и дълбочина, разкривайки трудностите, пред които се изправя, по интимен начин, с повтарящи се теми, подчертаващи дълбокия копнеж да бъде приета. Разказът, който се разгръща в албума, беше представен по-рано тази година с издаването на синглите „Dance With Me“, „Wonderful“, „I Get High“ и „Dreaming“.

Tones And I наскоро влезе в историята като първата и единствена жена изпълнител, надхвърлила три милиарда стриймвания в Spotify с нейния хит „Dance Monkey“. Това постижение я прави един от осемте изпълнители в цял свят, постигнали този успех с една единствена песен в Spotify.

Tones And I приключи 2023 г. по забележителен начин със завладяващия химн „The Greatest“, който беше издаден в подкрепа на женския футболен отбор на Австралия, на Световното първенство по футбол за жени. 

Радио Витоша - Следвай музиката!

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Майли Сайръс се сгоди за приятеля си музикант Макс Морандо преди 28 часа

Адам Сандлър е станал актьор, защото искал да бъде известен преди 2 дни

Чарли Кърк оглавява списъка на Уикипедия с най-четените статии през 2025 г. преди 2 дни

Мили Боби Браун има ново име – отново! преди 2 дни

Проучване: Даването на смартфон на деца под 12 години увеличава риска от депресия преди 2 дни

Хуманоиден робот постави световен рекорд за най-дълго ходене преди 3 дни

Анимационното продължение на Disney „Зоотрополис 2“ оглави боксофиса на Северна Америка преди 4 дни

ВитошАрт представя… Kино предложенията на Гери за декември преди 5 дни

Калъм Търнър е новият фаворит за ролята на Джеймс Бонд преди 7 дни

„Добрите родители“ - изненадващият режисьорски дебют на Къци Вапцаров преди 7 дни

Виенският Grandball Orkestra ще гостува с Коледна гала в навечерието празниците преди 7 дни

Мили Боби Браун и Джейк Бонджови имали специален гост на сватбата си преди 8 дни