Леонардо ди Каприо в челен сблъсък с медуза 06 август, 2024

Скорошно морско приключение на Леонардо ди Каприо отишло на зле след злощастен сблъсък с морско създание. Звездата е плавал в Средиземно море с приятелката си Витория Черети по време на пътуване до Сардиния, Италия миналия уикенд, когато предполагаема медуза решила да го ужили близо до гърба му. Актьорът изплувал с болка от водата.

Снимките показват как Ди Каприо показва зачервяването на Черети. След като излезе от водата, екипажът на яхтата се погрижи за опарването на Лео.

Актьорът и неговата приятелка не са единствените, които се наслаждават на италианското крайбрежие, тъй като приятелите на знаменитостите, Тоби Магуайър, Лукас Хаас, Едуард Енинфул и Нийлам Гил също се присъединиха към двойката за последното им приключение в Европа.

Информация относно текущото състояние на Ди Каприо или какво точно морско създание го е "наранило" все още не е разкрита.

Радио Витоша - Следвай музиката!

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Брад Пит пристига на гръцкия остров Хидра за снимките на новия си филм преди 6 часа

Риана празнува 10-ата годишнина на албума си „ANTI“ преди 7 часа

Rosé призна, че не е готова за солово световно турне преди 24 часа

Доув Камерън споделя нови подробности за предложението за брак от Дамяно Давид преди 31 часа

Джъстин Бийбър се завръща на наградите "Грами" преди 31 часа

Кейти Пери призовава феновете да „превърнат гнева си в действиe“ спрямо ICE преди 2 дни

„Битка след битка“ и „Грешници“ оглавяват номинациите за BAFTA преди 2 дни

Джейсън Деруло се сбогува с една ера в „The Last Dance (Part 1)“ преди 2 дни

Михаела Маринова представи „Under Pressure“ преди 3 дни

Veniamin обявява дебютен албум преди 3 дни

Как зимата влияе на физическото и психическото ни здраве? преди 3 дни

„90 минути до присъда“ свали „Аватар: Огън и пепел“ от върха в боксофиса преди 4 дни