“Diamonds” на Риана наистина стана диамантена 28 април, 2024

Хитът на Риана от 2012 г. “Diamonds” получи диамантен сертификат от Асоциацията на звукозаписната индустрия в САЩ. Музикалната компания Roc Nation съобщи официално новината в социалната мрежа X, като разкри, че сингълът има 10 милиона продажби.

Според Асоциацията продажбата на една еквивалентна единица се равнява на продажбата на едно дигитално копие или на 150 стрийма на аудио или видео. Това е третата песен на Риана, която постига диамантен статус. Предишните са “Love the Way You Lie” с Eminem от 2010 г., която получава сертификата на 9 май 2013 г., и колаборацията на певицата с Калвин Харис “We Found Love” от 2011 г., сертифицирана на 27 април 2023 г. 

“Diamonds” беше водещ сингъл от седмия албум на звездата "Unapologetic", който беше номиниран за "Грами" на церемонията през 2014 г. Песента стана 12-ти хит номер 1 на Rihanna в американската класация Billboard Hot 100, като остава три седмици начело. 

Радио Витоша - Следвай музиката! 

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

„Bangaranga“ получи хитов ремикс преди 9 часа

Beyoncé дарява 1 милион долара за пострадалите от земетресението в Колумбия преди 38 часа

Ридли Скот разработва продължение на „Пришълецът: Завет“ преди 39 часа

KATSEYE разкриват „най-големите заблуди“ за момичешката група преди 2 дни

Най-добрите сред най-добрите атакуват Арената в „Игри на волята“ 8 преди 3 дни

Хари Стайлс се чувствал „неудобно“, когато не е на турне преди 3 дни

Olivia Rodrigo представя „serena joy“ преди 4 дни

Джъстин Тимбърлейк изненада Дон Толивър на концерт в Маями преди 4 дни

Платена публикация: Shell стартира „Достъпната спирка“ – инициатива за по-приобщаващо обслужване преди 5 дни

Меган Маркъл обмисля връщане към актьорската професия преди 5 дни

Грейси Ейбрамс разкри коя от песните си първоначално наистина мразела преди 6 дни

Jennie от BLACKPINK издава нов солов албум преди 7 дни