Måneskin пуснаха новия си сингъл „Honey (are u going?)“ 01 септември, 2023

След близо месец подсказки, Måneskin пуснаха новия си сингъл „Honey (are u going?)“. 

„Написахме песента веднага след последното турне, все още имахме много енергия от турнетата и пътуванията“, обясни басиста Виктория Де Анджелис в изявление. „Написахме я между Лондон и Ел Ей. Наистина сме доволни от резултата и смятаме, че това е нещо доста ново за нас.”

„Това е историята на някой, който няма пол или нещо подобно, вие решавате кой да е“, добави фронтменът Дамиано Давид. 

„Honey (are u coming?)“ е първият сингъл след издаването на последния албум на групата RUSH! и с него Måneskin издигат звука им до нови висоти. Следващия месец италианските рокаджии тръгват на турне на арена в Северна Америка.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Ариана Гранде с нов исторически дебют на върха на Billboard Hot 100 преди 1 час

Марая Кери и Андерсън Паак подхранват слуховете за връзка преди 3 часа

P!NK си партнира с Megan Thee Stallion за пародия на "Lady Marmalade" преди 5 часа

Шакира се свързала с Ед Шийрън за писането на химна на Световното по футбол преди 5 часа

Мадона изненада Ню Йорк и направи безплатен концерт на Таймс Скуеър преди 23 часа

Световното първенство по футбол получава своя официален музикален албум преди 23 часа

Тейлър Суифт се завръща към кънтри корените си за новата си песен преди 29 часа

Оливия Родриго разкри какво стои зад заглавието на новия албум преди 29 часа

Тейлър Суифт официално е обявена за най-богатата жена музикант в историята преди 4 дни

Камила Кабейо скъса с милиардер преди 4 дни

Защо е важно да владеем книжовния език – писмено и говоримо? преди 4 дни

Дженифър Лопес развенча слуховете за връзка с колега от „Служебен романс“ преди 5 дни