Måneskin пуснаха новия си сингъл „Honey (are u going?)“ 01 септември, 2023

След близо месец подсказки, Måneskin пуснаха новия си сингъл „Honey (are u going?)“. 

„Написахме песента веднага след последното турне, все още имахме много енергия от турнетата и пътуванията“, обясни басиста Виктория Де Анджелис в изявление. „Написахме я между Лондон и Ел Ей. Наистина сме доволни от резултата и смятаме, че това е нещо доста ново за нас.”

„Това е историята на някой, който няма пол или нещо подобно, вие решавате кой да е“, добави фронтменът Дамиано Давид. 

„Honey (are u coming?)“ е първият сингъл след издаването на последния албум на групата RUSH! и с него Måneskin издигат звука им до нови висоти. Следващия месец италианските рокаджии тръгват на турне на арена в Северна Америка.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Мадона разкри причината, поради която биографичният ѝ филм е бил спрян преди 0 часа

Тимоти Шаламе и Селена Гомес ще участват в анимационния филм „Not Alone“ преди 24 часа

AURA: Temple of Eos: Три вечери, три сцени, десетки международни и български артисти и безкрайни електронни бийтове преди 40 часа

Рита Ора е развълнувана от новата си музика и се учи да сваля напрежението преди 42 часа

Дуа Липа и Калъм Търнър споделиха зашеметяващи сватбени снимки от Сицилия преди 48 часа

Ариана Гранде разкри пълния списък с песни в „Petal“ преди 48 часа

Оливия Родриго постига най-добрата дебютна седмица в кариерата си в UK преди 2 дни

По следите на изгубеното куче! преди 2 дни

Лятото като вдъхновение преди 2 дни

TYLA пусна трети сингъл от предстоящия албум преди 4 дни

Кейти Пери канализира болката си в предстоящия си сингъл „Watch It Burn“ преди 5 дни

Новият албум на Роби „Следа“ вече е в дигиталните платформи преди 5 дни