Зендая е "лошата" в нов филм с нейно участие 31 август, 2023

Зендая ще играе антагонист в предстоящата романтична спортна драмеди "Претенденти". Говорейки пред V Magazine заедно с колегата си Джош О'Конър, двойката описа ролите си на съпрузите Патрик и Таши Дънкан като "ужасни". Въпреки че ролята се различава от предишните персонажи, които е играла, актрисата заяви, че е било забавно преживяване. 

"Точно това беше толкова забавно, нали? Не обичам да казвам злодей, но във всички герои има качество на злодей. И мисля, че това беше забавно", каза Зендая пред изданието.

Зендая също така разказа как истинският антагонист във филма се променя с всеки разговор, който води с колегите си. "Да, просто се наслаждавах на разговорите след това - отбор Таш, отбор Арт, отбор Пат. Кой е лошият? Кой е добрият? И това се променя всеки път", казва тя и добавя, че това позволява на зрителите да видят хората от алтернативна гледна точка.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Майли Сайръс се сгоди за приятеля си музикант Макс Морандо преди 43 часа

Адам Сандлър е станал актьор, защото искал да бъде известен преди 2 дни

Чарли Кърк оглавява списъка на Уикипедия с най-четените статии през 2025 г. преди 2 дни

Мили Боби Браун има ново име – отново! преди 2 дни

Проучване: Даването на смартфон на деца под 12 години увеличава риска от депресия преди 2 дни

Хуманоиден робот постави световен рекорд за най-дълго ходене преди 3 дни

Анимационното продължение на Disney „Зоотрополис 2“ оглави боксофиса на Северна Америка преди 4 дни

ВитошАрт представя… Kино предложенията на Гери за декември преди 6 дни

Калъм Търнър е новият фаворит за ролята на Джеймс Бонд преди 7 дни

„Добрите родители“ - изненадващият режисьорски дебют на Къци Вапцаров преди 7 дни

Виенският Grandball Orkestra ще гостува с Коледна гала в навечерието празниците преди 8 дни

Мили Боби Браун и Джейк Бонджови имали специален гост на сватбата си преди 8 дни