Cardi B спечели 350 000 долара от съдебен процес 14 юни, 2023

Cardi B спечели дело срещу мъж, който твърдеше, че е използвала неговия образ за обложка на микстейп без разрешение. Според статия, рапърката е спечелила $350 000, след като съдия нареди на ищеца Майкъл "Майк" Брофи да оттегли молбата си за нов процес. Решението дойде, след като Брофи загуби делото срещу нейната компания Washpoppin’ Co. и нейния бивш мениджър заради корицата на нейния дебютен микстейп Gangsta B*tch Music Vol. 1.

„Татуировката на Брофи е само част от образ на мъж с глава между краката на Cardi B, докато тя е на задната седалка на превозно средство и пие алкохолна напитка,“ - написа съдията. „Целта, свидетелства Cardi B, е била да я покаже в контролираща позиция, обръщайки традиционните роли на половете.“

В първоначалния си иск за 5 милиона долара, заведен през 2017 г., Брофи твърди, че Барди нарочно е използвала снимка на татуировката на гърба му за корицата на своя проект, без да получи разрешение. Той твърди, че е бил „опустошен, унизен и засрамен“.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Марго Роби е решена да държи малкия си син далеч от светлините на прожекторите преди 19 часа

Нощна смяна във "Фреди" 2 оглави боксофиса преди 20 часа

Холивуд влиза в разгара на сезона на наградите с номинациите за „Златен глобус“ преди 20 часа

ВитошАрт празнува Никулден преди 2 дни

Майли Сайръс се сгоди за приятеля си музикант Макс Морандо преди 4 дни

Адам Сандлър е станал актьор, защото искал да бъде известен преди 5 дни

Чарли Кърк оглавява списъка на Уикипедия с най-четените статии през 2025 г. преди 5 дни

Мили Боби Браун има ново име – отново! преди 5 дни

Проучване: Даването на смартфон на деца под 12 години увеличава риска от депресия преди 5 дни

Хуманоиден робот постави световен рекорд за най-дълго ходене преди 6 дни

Анимационното продължение на Disney „Зоотрополис 2“ оглави боксофиса на Северна Америка преди 7 дни

ВитошАрт представя… Kино предложенията на Гери за декември преди 9 дни