Абел Тесфайе иска да убие The Weeknd 09 май, 2023

Абел Тесфайе работи върху албум, който  може да бъде последният му като The Weeknd. В интервю за списание W Тесфайе обсъди скорошното си участие в киното и телевизията преди дебюта на очаквания сериал на HBO "The Idol" следващия месец. По време на разговора изпълнителят каза, че е почти готов да "затвори главата The Weeknd". Той не планира напълно да напуска музикалната индустрия. Предположи, че може да издаде музика под рожденото си име. Той обаче даде да се разбере, че иска "да убие The Weeknd" в бъдеще.

„В момента преминавам през катарзисен път“, каза Тесфайе. „Наближава място и време, когато се готвя да затворя главата The Weeknd. Все още ще правя музика, може би като Abel, може би като The Weeknd. Но искам да убия The Weeknd. И аз ще го направя в крайна сметка.”

Абел Тесфайе издава музика под псевдонима си "The Weeknd" повече от десетилетие. „E“ било пропуснато, за да се избегнат проблеми с авторските права с канадска група, наречена „The Weekend“. Оттогава той издаде три микстейпа и пет албума под псевдонима.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by W Magazine (@wmag)

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Дали The Weeknd загатва за пета колаборация с Ариана Гранде? преди 6 часа

Хари Стайлс се забавлява с дългогодишните слухове за присаждане на коса преди 13 часа

Зов за помощ: Да дадем шанс на Никола да се справи с левкемията преди 30 часа

Близнаците на Дженифър Лопес, Макс и Еме, вече пораснаха и празнуват важен рожден ден преди 34 часа

Джен Зи и виното – традиция и тренд преди 37 часа

Алиша Кийс, Тициано Феро, Ерос Рамацоти и Андреа Бочели ще са специални гости в Сан Ремо преди 2 дни

„Битка след битка“ е големият победител на наградите БАФТА преди 3 дни

„APT.“ на Розè и Бруно Марс е най-продаваният сингъл в света за 2025 г. преди 4 дни

Във „ВитошАрт“ говорим за... Ева Енслър преди 5 дни

Зара Ларсон поиска редактори на Wikipedia да използват „хубава“ снимка на нейната страница преди 5 дни

Манон Банерман си взема почивка от KATSEYE заради своето „здраве и благополучие“ преди 5 дни

Bad Bunny получи главната роля в предстоящ карибски уестърн преди 6 дни