Никълъс Кейдж и Бил Скарсгард ще снимат заедно продължението на „Цар на войната“ 09 май, 2023

„The Hollywood Reporter“ разпространи новината, че Никълъс Кейдж и Бил Скарсгард ще снимат заедно продължението на „Цар на войната“ – „Царе на войната“. Андрю Никол също се завръща като сценарист и режисьор, след като беше начело на оригинала от 2005 г. Филип Руселе и Фабрис Джанферми, които продуцираха оригинала, ще се завърнат като продуценти, съобщи "Giant freakin robot".

Никълъс Кейдж също ще продуцира "Царе на войната", а Скарсгард е изпълнителен продуцент. Кейдж ще се превъплъти в ролята на търговеца на оръжие Юрий Орлов. В продължението на филма Орлов научава, че има син на име Антон (Скарсгард), който планира да създаде наемническа армия, която да се бори с американския интерес към конфликтите в Близкия изток.

Снимките на "Царе на войната" с участието на Никълъс Кейдж ще започнат през есента на 2023 г., но не се знае кога можем да очакваме премиерна дата. 

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Зоуи Салдана призна, че „най-трудната част“ от „Аватар“ е голямата пауза между производството и излизането на филма преди 20 часа

Paramount отговори на Netflix с оферта за придобиване на Warner Bros преди 20 часа

Марго Роби е решена да държи малкия си син далеч от светлините на прожекторите преди 43 часа

Нощна смяна във "Фреди" 2 оглави боксофиса преди 44 часа

Холивуд влиза в разгара на сезона на наградите с номинациите за „Златен глобус“ преди 44 часа

ВитошАрт празнува Никулден преди 3 дни

Майли Сайръс се сгоди за приятеля си музикант Макс Морандо преди 5 дни

Адам Сандлър е станал актьор, защото искал да бъде известен преди 6 дни

Чарли Кърк оглавява списъка на Уикипедия с най-четените статии през 2025 г. преди 6 дни

Мили Боби Браун има ново име – отново! преди 6 дни

Проучване: Даването на смартфон на деца под 12 години увеличава риска от депресия преди 6 дни

Хуманоиден робот постави световен рекорд за най-дълго ходене преди 7 дни