Григор Димитров игра тенис с P!nk 09 март, 2023

Григор Димитров участва в благотворителното тенис събитие Desert Smash в Палм Спрингс. В шоуто се включиха редица знаменитости. Димитров бе в двойка с P!nk​.

Българинът първо изнесе урок по тенис на певицата, а след това двамата се изправиха срещу двукратната шампионка от Australian Open Виктория Азаренка и певеца Робин Тик, които спечелиха мача.

P!nk призна, че ѝ е много по-лесно на сцената, отколкото на корта. По трибуните имаше много зрители, облечени в розово в нейна чест.

Шоуто събираше средства за фондацията Playing for Change, която помага на деца да получат добро музикално образование. 

 

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Сам Смит официално обяви дългоочаквания си пети студиен албум Hazel Eyes преди 15 часа

През април радио Витоша достига до най-много уникални слушатели в София и е лидер по аудиторен дял в столицата преди 34 часа

Мадона разкри причината, поради която биографичният ѝ филм е бил спрян преди 39 часа

Тимоти Шаламе и Селена Гомес ще участват в анимационния филм „Not Alone“ преди 2 дни

AURA: Temple of Eos: Три вечери, три сцени, десетки международни и български артисти и безкрайни електронни бийтове преди 3 дни

Рита Ора е развълнувана от новата си музика и се учи да сваля напрежението преди 3 дни

Дуа Липа и Калъм Търнър споделиха зашеметяващи сватбени снимки от Сицилия преди 3 дни

Ариана Гранде разкри пълния списък с песни в „Petal“ преди 3 дни

Оливия Родриго постига най-добрата дебютна седмица в кариерата си в UK преди 4 дни

По следите на изгубеното куче! преди 4 дни

Лятото като вдъхновение преди 4 дни

TYLA пусна трети сингъл от предстоящия албум преди 6 дни