Дизайнерът Пол Смит преобрази парижкия музей "Пикасо" 06 март, 2023

Дизайнерът Пол Смит преобрази парижкия музей "Пикасо" по повод 50-годишнината от смъртта на големия художник. 

"Имах картбланш от страна на музея да правя каквото реша", каза Пол Смит. "Избрах да декорирам мястото, да го направя по-цветно и така публиката да може да види Пабло Пикасо под нов ъгъл, особено по-младото поколение", допълни дизайнерът. 

Традиционните бели стени са заменени от розово, синьо, зелено, червено. Някои нюанси са точни копия на цветовете в картините на Пабло Пикасо.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Оливия Родриго снимала обложката на новия си албум над два часа преди 6 часа

Сидни Суини опровергава слухове за драма с актьорския състав на „Еуфория“ преди 12 часа

Megan Thee Stallion и Андреа Бочели се обединиха за химн на Световното първенство преди 12 часа

Мадона представи звездния късометражен филм „Confessions II – The Film“ преди 29 часа

Шакира е обмисляла оттегляне от музиката преди няколко години преди 36 часа

Ариана Гранде с нов исторически дебют на върха на Billboard Hot 100 преди 2 дни

Марая Кери и Андерсън Паак подхранват слуховете за връзка преди 2 дни

P!NK си партнира с Megan Thee Stallion за пародия на "Lady Marmalade" преди 2 дни

Шакира се свързала с Ед Шийрън за писането на химна на Световното по футбол преди 2 дни

Мадона изненада Ню Йорк и направи безплатен концерт на Таймс Скуеър преди 3 дни

Световното първенство по футбол получава своя официален музикален албум преди 3 дни

Тейлър Суифт се завръща към кънтри корените си за новата си песен преди 3 дни