Дизайнерът Пол Смит преобрази парижкия музей "Пикасо" 06 март, 2023

Дизайнерът Пол Смит преобрази парижкия музей "Пикасо" по повод 50-годишнината от смъртта на големия художник. 

"Имах картбланш от страна на музея да правя каквото реша", каза Пол Смит. "Избрах да декорирам мястото, да го направя по-цветно и така публиката да може да види Пабло Пикасо под нов ъгъл, особено по-младото поколение", допълни дизайнерът. 

Традиционните бели стени са заменени от розово, синьо, зелено, червено. Някои нюанси са точни копия на цветовете в картините на Пабло Пикасо.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

През април радио Витоша достига до най-много уникални слушатели в София преди 3 часа

Мадона разкри причината, поради която биографичният ѝ филм е бил спрян преди 7 часа

Тимоти Шаламе и Селена Гомес ще участват в анимационния филм „Not Alone“ преди 31 часа

AURA: Temple of Eos: Три вечери, три сцени, десетки международни и български артисти и безкрайни електронни бийтове преди 47 часа

Рита Ора е развълнувана от новата си музика и се учи да сваля напрежението преди 2 дни

Дуа Липа и Калъм Търнър споделиха зашеметяващи сватбени снимки от Сицилия преди 2 дни

Ариана Гранде разкри пълния списък с песни в „Petal“ преди 2 дни

Оливия Родриго постига най-добрата дебютна седмица в кариерата си в UK преди 2 дни

По следите на изгубеното куче! преди 2 дни

Лятото като вдъхновение преди 3 дни

TYLA пусна трети сингъл от предстоящия албум преди 5 дни

Кейти Пери канализира болката си в предстоящия си сингъл „Watch It Burn“ преди 5 дни