Риана ще прави филм с Apple 24 ноември, 2022

Всички очакват с нетърпение завръщането на Риана на сцената. През февруари поп иконата ще излезе на полувремето на Супербоул, отбелязвайки първото си телевизионно представяне от четири години. Според Sun тя ще документира началото на важното събитие в сделка за филм с Apple. Изданието получи информация от вътрешен човек, който каза:

„Тя ще бъде записана по време на репетициите и срещите в навечерието на шоуто и ще обясни какъв всъщност е животът й сега."

Източникът добави:

„Има огромен апетит за всичко, свързано с Риана, особено след като това ще бъде нейното голямо завръщане на сцената за първи път от години. Риана е огромна сила, с която трябва да се съобразява, когато става дума за музика и така че Apple е платила милиони."

Риана обяви през септември, че ще оглави Шоуто на полувремето на Super Bowl LVII с тийзър снимка, на която се вижда как държи топка. Спортното събитие ще се проведе на стадион State Farm в Глендейл, Аризона с капацитет 63 000 души.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Децата и лошите хора! преди 10 часа

„Зрителна измама 3“ оглави боксофиса в Северна Америка преди 44 часа

Ариана Гранде споделя причината за шокиращия си нов външен вид преди 2 дни

Лейди Гага разкри изненадващата си реакция на рецензиите за „Joker: Folie à Deux“ преди 2 дни

Мишел Йео ще получи почетна награда на фестивала Берлинале преди 2 дни

„ВитошАрт“ и 13-ата Нощ на театрите – изкуството, което не спи преди 3 дни

Miley Cyrus представя нова песен, създадена за предстоящия филм Avatar: Fire and Ash преди 4 дни

YouTube суперзвездата MrBeast отваря временен увеселителен парк в Саудитска Арабия преди 4 дни

Никълъс Кейдж ще се събере отново с режисьора Джон Ву почти 30 години след „Лице назаем“ преди 4 дни

Михаела Маринова с главна роля в Музикалния театър преди 5 дни

Лейди Гага спря по средата на изпълнението си, за да помогне на фенове от публиката преди 5 дни

Първи трейлър на новия филм „Super Mario Galaxy“ с Бри Ларсън и Крис Прат преди 5 дни