Пътна полиция с нова акция до 14 септември 11 септември, 2020

В последния ден от работната седмица от "Пътна полиция" отново обявиха нова специализирана полицейска операция за безопасност на движението по пътищата.

Екипите на полицията ще проверяват за употреба на алкохол и наркотични вечещества от водачите, ще се следи и за спазването на ограниченията за скорост, спиране и паркиране в лентите за принудително спиране на автомагистралите.

До 14 септември на територията на СДВР, ОДМВР Варна, Бургас, Стара Загора и Пловдив са планирани действия за недопускане на нарушения от пешеходци и велосипедисти.

Акция на Пътна полиция с акцент пешеходци

Екипите ще следят основно за неправилно пресичане и за внезапното навлизане на пътното платно. Специално внимание ще бъде обърнато и на водачите на МПС, като при тях ще се следи за недопускане отнемането на предимство на пешеходец или велосипедист.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Тейлър Суифт, Тимоти Шаламе и Bad Bunny са сред номинираните за наградите Webby преди 0 часа

BTS оглави класацията на „Билборд” за сингли със Swim преди 2 часа

Подкрепете изграждането на център за деца със специални потребности - Партньорска публикация преди 15 часа

Звезда на BLACKPINK става първият K-Pop изпълнител с резиденция в Лас Вегас преди 20 часа

Недоносените бебета: Как да пораснат големи герои?! преди 25 часа

Зендая планира да си вземе почивка от Холивуд след натоварена 2026 преди 25 часа

"Проектът „Аве Мария" запази първото място в северноамериканския боксофис преди 26 часа

Тейлър Суифт призовава феновете си да „подхранват хобитата си“ преди 48 часа

Майли Сайръс съчетава миналото и настоящето въ видеото „Younger You“ преди 2 дни

Радио Витоша вече е навсякъде с теб! Изтегли Radio ON за iOS, Android, Apple CarPlay и Android Auto преди 4 дни

RAYE бележи нова глава в кариерата си с втори студиен албум преди 4 дни

Ан Хатауей: „Вдъхновяващ бански ме накара да се чувствам по-малко несигурна" преди 5 дни