Обраха къщата на Марая Кери в Атланта 15 август, 2022

Домът на Марая Кери в Атланта, Джорджия, е бил нападнат от обирджии, докато певицата е била на ваканция миналия месец.

Суперзвездата е била на почивка с приятеля си Брайън Танака и двете си деца, когато крадците са влезли в жилището.

Полицията е потвърдила престъплението, което е било докладвано на 27 юли. Тъй като още се води разследване, информацията е ограничена.

През юли Марая сподели снимки в социалните мрежи от ваканцията й в Капри, Италия. Две седмици по-късно, тя разкри че е наела имение в Хамптънс, Ню Йорк. Певицата е платила 6 цифрена сума за да наеме къщата за две седмици.

Миналата година тя е закупила имота в Атланта за близо 6 милиона долара. Имението притежава 9 бани и 13 бани, както и басейн, домашно кино, тенис корт и спортна площадка.

Представители на звездата все още не са коментирали новината.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey)

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Ариана Гранде с нов исторически дебют на върха на Billboard Hot 100 преди 1 час

Марая Кери и Андерсън Паак подхранват слуховете за връзка преди 4 часа

P!NK си партнира с Megan Thee Stallion за пародия на "Lady Marmalade" преди 5 часа

Шакира се свързала с Ед Шийрън за писането на химна на Световното по футбол преди 5 часа

Мадона изненада Ню Йорк и направи безплатен концерт на Таймс Скуеър преди 23 часа

Световното първенство по футбол получава своя официален музикален албум преди 23 часа

Тейлър Суифт се завръща към кънтри корените си за новата си песен преди 29 часа

Оливия Родриго разкри какво стои зад заглавието на новия албум преди 29 часа

Тейлър Суифт официално е обявена за най-богатата жена музикант в историята преди 4 дни

Камила Кабейо скъса с милиардер преди 4 дни

Защо е важно да владеем книжовния език – писмено и говоримо? преди 4 дни

Дженифър Лопес развенча слуховете за връзка с колега от „Служебен романс“ преди 5 дни