Шон Мендес се завърна с ново видео! 31 март, 2022

Шон Мендес пусна новото видео към сингъла "When You’re Gone".

Песента беше представена по-рано този месец. Продуцент на парчето е Джона Шай, а съавтори са Шай и Скот Харис.

Видеото е режисирано от Джей Мартин и е заснето в Торонто и Остин. В черно-белия клип виждаме Шон в студиото докато записва песента, репетиции и срещи с феновете. Видеото става цветно в момента на кулминацията, когато Mendes изпълнява сингъла на живо.

Това е второто видео на Мендес за тази година, след като през януари пусна клипа на песента "It’ll Be Okay", в която пее за края на една връзка. "It’ll Be Okay" излезе малко след раздялата на певеца с Камила Кабейо, с която бяха заедно две години.

Мендес ще стартира световното си турне "Wonder: The World Tour" на 27 юни в Портланд и ще продължи с концерти в Бруклин, Лос Анджелис, Маями, Ню Йорк, Ню Джърси и много други.

Визуализацията на клипа, вижте в официалния YouTube канал на Шон Мендес:


Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Списание Time разкрива уникална селекция за „Личност на годината 2025“ преди 13 часа

Феновете на „Игрите на глада“ ликуват заради завръщането на Дженифър Лорънс преди 14 часа

Майли Сайръс с ново видео от Avatar: Fire and Ash преди 19 часа

Ново лекарство може да ограничи мъжката плешивост, известна като андрогенетична алопеция преди 43 часа

Ръсел Кроу остро разкритикува филма „Гладиатор 2“ на Ридли Скот преди 2 дни

МИР подкрепя над 1600 микро и малки фирми с 58 млн. лв. за дигитализация преди 2 дни

Леонардо ди Каприо: Изкуственият интелект не може да бъде изкуство, защото му липсва човечност преди 2 дни

Зоуи Салдана призна, че „най-трудната част“ от „Аватар“ е голямата пауза между производството и излизането на филма преди 3 дни

Paramount отговори на Netflix с оферта за придобиване на Warner Bros преди 3 дни

Марго Роби е решена да държи малкия си син далеч от светлините на прожекторите преди 4 дни

Нощна смяна във "Фреди" 2 оглави боксофиса преди 4 дни

Холивуд влиза в разгара на сезона на наградите с номинациите за „Златен глобус“ преди 4 дни