Кание Уест бойкотира музикалните платформи 20 Февруари, 2022

Кание Уест обяви, че няма да пусне новия си албум "Donda 2" в стрийминг платформите.

Песните ще бъдат достъпни само на устройството "Stem Player", което е изключителна собственост на неговата компания. Цената му е 200 щатски долара.

Не за първи път Кание Уест се обявява срещу стрийминг моделите и опитва нетрадиционни начини, за да се освободи от тях. След като пусна албума си "The Life of Pablo" през 2016 г. - първо ексклузивно в платформата Тайдъл - той продължи да променя съдържанието му, като включи вокали, нови текстове и ремикси.

Новият албум “Donda 2” е планирано да се появи на пазара на 22 февруари, като певецът вече публикува списък с песните.

Продукцията излиза в момент, в който изпълнителят щедро споделя моменти от личния си живот и песимизъм заради перспективата да се раздели с Ким Кардашиян и с четирите им деца.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

„A Big Bold Beautiful Journey“ с Колин Фарел и Марго Роби се проваля в боксофиса преди 10 часа

Вижте кое е истинското име на Рийз Уидърспун преди 32 часа

Мадона ще издаде нов албум догодина преди 34 часа

Тейлър Суифт се завръща в кината преди 34 часа

Тим Бъртън и Моника Белучи обявиха, че се разделят преди 2 дни

DARA пусна втория си албум ADHDARA преди 2 дни

Режисьорът Шон Леви публикува снимка на Раян Гослинг за първи поглед към „Star Wars: Starfighter“ преди 2 дни

Джулия Робъртс потвърди, че се работи по продължение на „Сватбата на най-добрия ми приятел“ преди 2 дни

NASIMO представя „OVER THE WALL“: Осма самостоятелна изложба върху бетонни пана в подлеза на НДК преди 4 дни

ОББ Мобайл посрещна своя едномилионен клиент - Платена публикация преди 4 дни

Свещената независимост! Възможна ли е? преди 4 дни

Холивуд срещу китайски изкуствен интелект: Рунд първи преди 4 дни