Трима от BTS са с COVID-19 27 декември, 2021

Трима от членовете на кей-поп супергрупата BTS са се заразили с новия коронавирус след пребиваване в чужбина.

Ар Ем и Джин са диагностицирани с COVID-19 в събота вечер. Малко по-рано бе съобщено, че Шуга е дал положителен тест за новия коронавирус в петък.

И тримата са били ваксинирани с втора доза срещу COVID-19 през август.

Ар Ем няма симптоми на инфекцията, а Джин е с леки симптоми, вдига температура и се лекува в дома си. От агенцията уточниха, че в петък Шуга не е имал симптоми, но се е самоизолирал в дома си, спазвайки предписанията на здравните власти в Република Корея.

Фронтменът Ар Ем е дал отрицателен тест по-рано този месец след завръщането си от САЩ. По-късно обаче е диагностициран с новия коронавирус, тъкмо преди да излезе от карантината след пристигането си в родината.

Прочети още

  СПОДЕЛИ

Новини

Ариана Гранде с нов исторически дебют на върха на Billboard Hot 100 преди 1 час

Марая Кери и Андерсън Паак подхранват слуховете за връзка преди 4 часа

P!NK си партнира с Megan Thee Stallion за пародия на "Lady Marmalade" преди 5 часа

Шакира се свързала с Ед Шийрън за писането на химна на Световното по футбол преди 5 часа

Мадона изненада Ню Йорк и направи безплатен концерт на Таймс Скуеър преди 23 часа

Световното първенство по футбол получава своя официален музикален албум преди 23 часа

Тейлър Суифт се завръща към кънтри корените си за новата си песен преди 29 часа

Оливия Родриго разкри какво стои зад заглавието на новия албум преди 29 часа

Тейлър Суифт официално е обявена за най-богатата жена музикант в историята преди 4 дни

Камила Кабейо скъса с милиардер преди 4 дни

Защо е важно да владеем книжовния език – писмено и говоримо? преди 4 дни

Дженифър Лопес развенча слуховете за връзка с колега от „Служебен романс“ преди 5 дни